Jr. Sous CHEF'in HİKAYESİ

Kaja NATURAL ve FRİGOPAK ortaklığında kurulan Jr. Sous CHEF markamız, 2019 yılında kuruldu. Kurulduğu günden itibaren, gerek üreticiye gerek tüketiciye verdiği değer, inovatif yaklaşımlar ve kendi alanındaki gelişmeleri daima yakından takip edip uygulaması sayesinde kısa sürede başarıya ulaştı. Bugün, şirket ortağımız FRİGOPAK'a ait Bursa İnegöl’de 30.000 m2 arsa üzerine 27.000m2 kapalı alanda kurulu olan ve son teknoloji ürünü ekipmanla donanmış modern fabrikasında, organik sertifikalı konserve ürünlerimiz üretiliyor.

İnandığımız Ürünleri Sizlere Sunuyoruz

Her zaman doğal ve sağlıklı olanın peşinden gidiyoruz. Bizimle aynı duyguyu paylaşan çiftçilerle birlikte, emekle işlediğimiz tamamı organik ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

ÜRETİM KALİTESİ

Güven&lezzet

Kaja NATURAL, yüksek ürün kalitesini; üretim kalitesi, ham madde ve servis-hizmet kalitesi ile birleştiriyor. Üreticiye kıymet veren Kaja NATURAL, güvenilir ve garantili anlaşmalarla ülke tarımının desteklenmesi ve gelişmesine de aracılık ediyor. Baştan sona makineleşmiş, otomatik sistemlerle domatesin en lezzetli halleriyle tüketiciye ulaşmasını hedefliyor.

SERTİFİKALI KALİTE

İlkeli imalat

İhracat yaptığı ülkelerdeki sıkı gıda güvenliği denetimlerinden tam puan alan FRİGOPAK'a ait tesisimiz, BRC (AA+), IFS (Higher Level), ISO 9001 ve ISO 22000 HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point), ISO 14001, Helal, Kosher, FDA belgelerine ve Sedex ve BSCI sosyal uygunluk standartlarına sahip. Firmamız, BRC ve IFS gibi global gıda güvenliği standartlarının tüm gerekliliklerinin yerine getirildiği, İyi Üretim Uygulamaları’nın (GMP) esas alındığı, gerek üretim hatları gerek çalışan kıyafetleri gerekse sosyal alanların temizlik ve hijyeniyle birlikte, güvenilir gıda üretim alanı sağlıyor.

Deneyin Bayılacaksınız

Damak tadınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirecek lezzetiyle tazeliğine ve doğallığına inandığımız ürünlerimizi farklı yemeklerle birleştirerek kendi mutfağınızın şefi olabilirsiniz.

ÖZENLİ ÇALIŞMA ORTAMI

%80 Kadın gücü

Kaja NATURAL için hizmet kalitesi kadar çalışan memnuniyeti de büyük önem taşıyor. Sektöre uygun eleman yetiştirme misyonunun yanı sıra kadın gücüne ve istihdamına da önem veriyor: 1000’in üzerindeki çalışanlarımızın yüzde 80’ini kadınlar oluşturuyor. Çalışanlarına en güvenli ortamı ve şartları sunmayı hedefleyen Kaja NATURAL, Türk Standartları Enstitüsü’nün ve Çalışma Bakanlığı’nın belirlediği hizmet yeri kriterlerine uygun düzenlenmiş, çalışan sağlığı ve güvenliğini ilk sıraya koyan bir çalışma ortamı sunuyor.

GELECEĞE YATIRIM

Çevreye duyarlı

Kaja NATURAL doğal kaynakların gelecek nesiller için önemini çok iyi biliyor. Ham madde atıklarının %95’i bio-enerji tesisine verilerek elektrik enerjisine ve doğal gübreye dönüştürülmesi sağlanıyor. Dönüştürülen bu enerjinin sanayi üretim tesislerinde, elde edilen gübrenin de tarımda kullanılmasıyla geri dönüşüm ve sürdürülebilirlik zincirlerine büyük ölçüde katkı sağlıyor. Diğer tüm metal, cam ve kağıt atıklarını da ayrıştırıp uygun geri dönüşüm tesislerine göndererek çevreye ve doğaya karşı olan görevini yerine getiriyor.