Makarna Sosları

Herkes makarna yapabilir ancak bir tabak makarnayı cazip ve farklı kılan birbirinden enfes makarna soslarıdır. Jr. Sous Chef’in sizin için ürettiği, kendi elinizle yapmış gibi güvenle makarnalarınızda kullanabileceğiniz, özel makarna sosları ile makarnalarınızın daha lezzetli daha sağlıklı ve pratik olacağını biliyor musunuz? %100 organik olan hazır makarna soslarının içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması sebebi ile Jr. Sous Chef’in hazır soslarını çocuklarınıza ve sevdiklerinize güvenle sunabilirsiniz.


Gurmelerin Tercihi Özel Makarna Sosları

Fesleğenli, kekikli ve napoliten gibi değişik damak tatlarına hitap eden özel makarna sosları; farklı yapıdaki domateslerden özel olarak elde ediliyor. Domates sosuna, fesleğen aromasının eşlik etmesi ile öğünleriniz şölene dönüşüyor ve Organik Fesleğenli Makarna Sosu mutfaklarınızın olmazsa olmazı haline geliyor. Organik koşullarda üretilen ve dağlardan toplanan kekik ve defnenin şahane uyumu ile harmanlanan Kekikli Makarna Sosu'na ise İtalyan esintisi eşlik ediyor. Domates, sarımsak ve soğanın mükemmel birlikteliği ile Organik Napoliten makarna sosu ortaya çıkıyor ve aromasına tutkuyla bağlanacağınız bir lezzete bürünüyor. Makarnanızı pişirdikten sonra pratik bir şekilde ekleyebileceğiniz hazır sos çeşitleri ile sevdiklerinize kolayca özel spesiyaller hazırlayabilir; sevdiklerinize gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz. 


Hazır Domates Sosu Hiç Bu Kadar Doğal Olmamıştı! 

Jr. Sous Chef hem sağlıklı hem lezzetli makarna sosları arayanların tercihi. Organik tarım kuralları ile üretilen domatesler, çeşitli aromalar ile lezzetlendiriliyor. Size domatesi dalından koparıp, kendi elinizle rendeleyip hazırlamış hissini veriyor. Hazır domates sosu ile makarna keyfini doyarak yaşayabilirsiniz. Jr. Sous Chef hazır makarna sos çeşitleri lezzetinin ve kalitesinin yanında uygun fiyatları ile de vazgeçilmeziniz olmaya aday! Makarna için sos arıyorsanız, bu lezzetli makarna soslarını mutlaka denemeli, sağlıklı sofralarınızı renklendirmelisiniz.