Yemeklik Ürünler

Besinleri profesyonel dokunuşlarıyla sanat eserine dönüştüren, maharetli ustaları ve lezzet sırlarıyla damağınızı adeta çatlatan Jr. Sous Chef, tatmaya doyamayacağınız yemeklik ürünleriyle karşınızda! Jr. Sous Chef'in "Organik" kelimesine gerçek lezzetlerle hayat veren yemeklik sos çeşitleri, sebzenin en tazesi seçilerek hazırlanıyor. Tadını topraktan alan, doğal ve katkı maddesiz soslar arasında; organik nar ekşisi, organik menemen harcı, domates salçası ve organik domates püresi bulunuyor. Yalnızca lezzet değil, aynı zamanda sağlık da vadeden Jr. Sous Chef, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitaminleri almanızı sağlıyor. Mutfağınızın baş köşesinde yer alan baharatlarla tatlanan, sebzelerin ilaçsız ve doğalından hazırlanan, soslarına maharetiyle imza atan ustaların harcadığı mesaiyle kavanozlanan yemeklik soslar, yemeklerinizin gizli kahramanı olmak için sabırsızlanıyor.


Lezzet Hafızanız Canlanacak

Hangimiz annelerimizin sabrını ve tecrübesini katarak binbir emekle yaptığı o müthiş sosları tatmayı sevmeyiz ki? Filtreden geçmeden şişelenen organik nar ekşisinin orijinal tadını, organik oluşuyla sofranızın baş köşesinde yer almayı hak eden menemen harcını, tuzsuz ve katkısız domates salçasını ve organik üretime ayrılmış topraklardan koparılan domateslerden hazırlanmış püreyi damaklarınızın hafızasından asla silemeyeceksiniz. Domates salçası, domates püresi, menemen harcı, menemen sosu ve nar ekşisiyle harikalar yaratacaksınız. Nar ekşisiyle kısırdan salataya, dolma harçlarından et ve tavuk sotelerine kadar birçok farklı lezzeti renklendirebilecek, soğansız organik menemen harcında ise, tatlı biberlerin deniz tuzuyla dansını hissedebileceksiniz. Gübresi dahi sunî olmayan, iri taneleriyle likopen depolamanıza fırsat veren organik domates püresini, Akdeniz'in sağlıklı topraklarında yetiştirilen domateslerden hazırlanan salça ile buluşturup evinizin "şefi" olabileceksiniz. 


Değerli Besinler Sofralarınızda

Mutfağınızın besin değerini ve niteliğini artırmak, yemeklerinizi kendine has aroması ve güneşten damlayan lezzetiyle güzelleştiren soslarla tatlandırmak için, "davetlerinizin mimarı" Jr. Sous Chef'in kaliteli ve uygun fiyatlı yemeklik sos çeşitlerini hemen sepetinize ekleyin!