Acı severlerin masasından eksilmeyen acı soslar Jr. Sous Chef Eksra Acı Sos’ta vücut buldu. Genellikle birkaç damlası yeterli olan acı sos onu sevenlerin karşısına bu defa en güçlü haliyle çıktı. Jr. Sous Chef Eksra Acı Sos içeriğindeki kırmızı chili biberinin içinize işleyecek sıcak acısının özenle damıtılmış en saf hali.

Gerek hazır yemeklere eşlik eden gerekse ev yapımı lezzetleri güzelleştiren kırmızı ekstra acı sosu denemek için acıyla aranızın iyi olması gerekiyor. Patates, beyaz ve kırmızı et, sandviçler ve makarnalar için acı sosun yeri bir başka.

Ev Yapımı Lezzetlerin Dostu

Örneğin margarita pizza, lazanya ya da mantarlı pizza gibi bir lezzeti kendiniz yaparken, işleri biraz çeşnilendirmek istiyorsunuz. Acının tutkulu dünyasına girmeye hazır mısınız? Servis önerisi olarak bu gibi tariflerinizde daima biraz acıya yer var. Jr. Sous Chef Eksra Acı Sos sayesinde birkaç damla eklemeyle ev yapımı lezzetleriniz bambaşka bir boyut kazanacak. Servis tabağına minik bir kase içinde bir tatlı kaşığı kadar acı sos güzel bir eşlik ortaya çıkarabilir.

Değişik Denemeler İçin

Eğer fırında patates, kızarmış tavuk parçaları ya da sandviçleriniz için acı tatlı bir sos arayışındaysanız bu sosa bayılacaksınız. Bir kasede bir yemek kaşığı zeytin yağı, bir tatlı kaşığı bal ve isteğinize göre bir çay kaşığı ya da tatlı kaşığı ölçeğinde acı sosu karıştırın. Bu nefiş üçlünün tamamen homojen bir kıvam alması için malzemelerin oda sıcaklığında olmasına dikkat edin. Ayrıca kasenizin sos miktarına göre çok büyük olmaması, tamamen kuru ve temiz olması da önem taşır. Bal, zeytin yağı ve acı sos karışımı sizin için harika bir acı tatlı iksir ortaya çıkaracak. Acının dozuna dikkat, afiyet olsun!