Derin barbekü lezzetinin sırrı Jr. Sous Chef Trüflü Barbekü Sos sayesinde masalarınıza kolayca yerleşiyor. Et yemeklerinizin ve sandviçlerinizin yeni favori sosu alevde ızgarayı aratmayan zenginlikte.

Mutfakta yaratıcılığınızı konuşturmak için Jr. Sous Chef Trüflü Barbekü Sos ile et yemekleri ve sandviçlere seviye atlaması yaşatabilirsiniz. Sıradan bir sandiviçi kurtaran ve akıllarda kalan bir sos denemeye hazır mısınız? Etinize müthiş bir derinlik kazandırmak aslında çok kolay. Jr. Sous Chef Trüflü Barbekü Sos et yemekleri ve sandviçlerde nasıl kullanılabilir hemen tariflerle görelim.

İstediğiniz derecede pişirdiğiniz ızgara biftek gibi kırmızı et menülerinize hem pişerken hem de servis aşamasında bu sosu ilave edebilirsiniz. Örneğin bifteklerin pişmesine yakın, her iki tarafına da Jr. Sous Chef Trüflü Barbekü Sos sürmek en temel uygulamalardan biri olarak karşınıza çıkıyor. Tavada sosun bifteklerin üzerine yayılmasını sağlayarak birkaç dakika ekstra süre ile pişirme deneyiminizi kolayca geliştirebilirsiniz. 

Pişmiş biftekleri ızgaradan alıp marul ve roka gibi taze mevsim yeşillikleriyle servis edebilirsiniz. İşte Trüflü Barbekü Soslu Izgaranız hazır!

Sandviç Önerisi:

Ayrıca Jr. Sous Chef Trüflü Barbekü Sos tavuklu ya da biftek sandviç için de müthiş bir mangal lezzeti sağlıyor. Önceki günden kalan ızgarada veya tavada pişmiş etleri küçük parçalar halinde doğrayarak hazırlayacağınız soğuk sandviçte mantar ve odun ateşi lezzetinin tadına varın.  

Dilediğiniz sandviç ekmeğine veya dilim ekmeğe domates, marul, roka ya da çiğ pazı yaprakları ekleyebilirsiniz. Üzerine isteğe göre iki yemek kaşığı kadar Jr. Sous Chef Trüflü Barbekü Sos ilave ederek sandviçinize bir bıçak yardımıyla eşit biçimde yayın.

İnce kıyılmış et parçalarını sos katmanının üzerine yine eşit biçimde dağılmasına dikkat ederek yerleştirin. Dilerseniz sandviçi yeniden bir sos katmanı ya da yeşillik tabakasıyla tamamlayabilirsiniz.

Sıcak sandviç sevenler için, ekmek dilimini tavada veya tost makinesinde hafifçe kızartma seçeneği de çekici olabilir. Kızarmış kıtır ekmek dilimlerinin üzerine eklenen Jr. Sous Chef Trüflü Barbekü Sos bir başka ızgara lezzeti sağlayıp bağımlılık yapabilir.

Bu efsane sosu, ızgara etlerin yanında tabağa yerleştireceğiniz minik bir kasede de servis edebilirsiniz. Böylece biftek, fırında patates veya köfteleri tamamlayacak batırmalık bir sos keyfi seçeneği denemeye değer.

Aynı zamanda haşlanmış hindi etine veya ızgara sebzelere eşlik etmeye uygun olan bu sos sağlıklı lezzetleri yeğleyenlerin de seçenekleri arasında.

Sosunuzu, etin yanında ve pişirme esnasında kullanmak eşsiz barbekü deneyimini farklı biçimlerde kullanmanıza olanak sağlıyor. Damakları şenlendiren Jr. Sous Chef Trüflü Barbekü Sos yepyeni tariflerinize lezzet katkısıyla elinizin altında!