Jr Sous Chef Vegan Fesleğen Pesto Sosu

Temiz beslenmeye dikkat edenlerin sayısının giderek arttığı bu günlerde vegan pesto sosu ile Jr Sous Chef beğeni kazanıyor. Pesto sosu kullanmak isteyen ve vegan ürünleri tercih eden herkesin alışveriş sepetine ekleyeceği bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Pesto sosu hem pişirme esnasında hem de servis sırasında kullanılabilen, fesleğen ve fıstık lezzetiyle öne çıkan bir İtalyan mucizesi. Klasik pestoların içinde fesleğen, parmesan, çam fıstığı, sarımsak, zeytinyağı ve tuz bulunuyor. Ancak maydonoz, fındık, kuru fesleğen, nane koyularak yapılan farklı tariflerle de karşılaşmak mümkün. Farklı şeflerin içinde yer fıstığı veya limon suyu barındıran değişik tarifleri de var. Odakta taze fesleğen ve kuru yemiş lezzeti olan alışılmış dört dörtlük pestolar en çok makarnalara yakışıyor.

Nelerle Tüketilebilir?

Jr Sous Chef Vegan Fesleğen Pesto Sosu hafif öğünlerde kıtır krakerlere tüketilebilir. Ayrıca kızarmış bir dilim tam tahıllı ekmeğe sürülebilir. Dahası salatalara, makarnalara, tavuk veya hindi etiyle hazırlayacağınız sandviçlere çok yakışacak bir sos. Eğer gerçekten fesleğenle aranız iyiyse Jr Sous Chef Vegan Pesto Sosu’nu sadece makarnalara koymakla kalmaz sandiviçlerinizde de deneyebilirsiniz. Krem peynirle birlikte harika bir kahvaltılık sos olarak menünüzde kendine yer bulabilir.

Her öğüne uyum sağlama potansiyeli olan bu lezzet İtalyan havasıyla mutfağınıza sağlık katıyor. Jr Sous Chef Vegan Fesleğen Pesto Sosu içeriğindeki fesleğen, ceviz, sarımsak, deniz tuzu, karabiber ve elma suyu konsantresi ile alternatif bir lezzet sağlıyor.