Pratik Trüf Lezzetiyle Mantarlı Makarna

Jr Sous Chef Trüflü Makarna Sosu mantarlı makarna tariflerinizi zenginleştirerek gurme restoran seviyesine çekme gücüne sahip. Kavanozdaki bu büyük sırrın siz de farkına varın. Fırında mantarlı makarna tarifinizde, tavada sotelenmiş mantarları makarnanıza ilave ettiğiniz yemeklerde Trüflü sos mantar aromasını zenginleştirerek yemeklerinizi güzelleştirir. Kıymetli trüf mantarından gelen o zengin lezzete, her gün evinizde yaptığınız makarnalarda yer verebilirsiniz.   

İster kremalı mantarlı makarna, ister tavuklu mantarlı makarna yapın, Jr Sous Chef Trüflü Makarna Sosu sayesinde makarnanız bambaşka bir yemeğe dönüşebilir. Yerin nimetlerinden harika trüf mantarının lezzetini sofranıza taşımak için tarifinizi değiştirmenize bile gerek yok. Sosu yemeğinize servis aşamasından hemen önce ekleyerek dilediğiniz kadarını tarifinizde baskın olmayacak kadar ilave ederek kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Makarnanıza eklemek için küçük bir soğanı küp küp doğrayıp içine ince kıyılmış bir veya iki diş sarımsak ekleyin. Sızma zeytinyağında birkaç dakika pişirdiğiniz soğan ve sarımsaklara önceden yıkayıp dilimlediğiniz bir avuç mantarı ilave edin. Mantarlar yumuşayıncaya kadar pişirip suyunu salmadan hemen önce altını kapatarak dört yemek kaşığı Jr Sous Chef Trüflü Makarna Sosu’nu kendi yaptığınız sosa ilave edin. Haşlanmış makarnaları ve sosu bir arada birkaç dakika daha pişirin.

Ekstra Sevenler İçin

Servis sırasında tuz ve karabiber ekleyebilir, rendelenmiş tulum peyniriyle makarnanızı lezzetlendirebilirsiniz. Dilerseniz tabaklara koyduktan sonra bir yemek kaşığı Jr Sous Chef Trüflü Makarna Sosu’nu rendelenmiş peynirle birlikte karıştırmaksızın ilave edebilirsiniz.